Witamy w Software House CS7

Programowanie to nasza pasja. W Software House CS7 stawiamy na przebojowość, innowacyjność i kompetencje.

Oferta

Co możemy dla Ciebie zrobić

Aplikacje mobilne

Projektujemy i wytwarzamy aplikacje mobilne na urządzenia Android, Windows oraz Cross-Platform.

  • Aplikacje użytkowe
  • Integracje z social media
  • Rozwiązania oparte na geolokalizacji
Aplikacje internetowe

Wykonujemy internetowe aplikacje do zarządzania i rozbudowane serwisy B2B oraz B2C.

  • Start-upy
  • Aplikacje społecznościowe
  • Systemy CMS / CRM / EMS
Aplikacje desktopowe

Tworzymy aplikacje desktopowe na system Windows oraz Cross-Platform.

  • Aplikacje analityczne
  • Systemy bazodanowe
  • Automatyzacja procesów
  • ERP / MRP / APS / SCM / MES / OM

O nas

Jesteśmy zawsze w kontakcie

Programowanie to nasza pasja. W Software House CS7 stawiamy na przebojowość, innowacyjność i kompetencje. Ponad pięcioletnie doświadczenie pomaga nam otwierać się na wciąż dynamicznie zmieniające się światowe trendy w dziedzinie programowania, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom zadowolenie, gwarancję skuteczności oraz świadczenie najwyższej jakości usług.

Doskonale odnajdujemy się w świecie tworzenia innowacyjnych systemów wspierających i automatyzujących procesy biznesowe naszych klientów.

Technologie

Narzędzia których używamy

Aby finalnie oddać produkt najbardziej odpowiadający potrzebom naszych klientów, korzystamy z wielu języków programowania i dziesiątek narzędzi, bibliotek oraz frameworków - dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej złożone zadanie. Stosujemy sprawdzone rozwiązania, które w przeszłości zapewniały sukces naszym klientom.

Metodyka pracy

Jak prowadzimy projekty

Dokładamy wszelkich starań, aby praca nad zleconymi projektami przebiegała sprawnie i była jak najbardziej wydajna, dlatego rozwijając projekty stosujemy metodykę zwinną (ang. agile software development). Z doświadczenia wiemy, że na każdym etapie projektu klient może wpaść na nowe rozwiązania i zaproponować zmiany.

Doskonale to rozumiemy, dlatego każdy projekt dzielimy na iteracje, podczas których każdorazowo następuje planowanie, implementacja funkcjonalności oraz weryfikacja postępów projektu.

W efekcie możemy wytworzyć oprogramowanie wysokiej jakości, bez czasochłonnej konieczności tworzenia rozległej dokumentacji. Taki system pracy zapewnia również dużą odporność na zmieniające się wymagania projektowe.

Portfolio

Nasza ostatnia praca

Dla jednej z wiodących warszawskich agencji 360 przygotowaliśmy i wdrożyliśmy dedykowany serwis konkursowy wraz z logicznymi grami HTML5 dla marki MATTEL.

Kontakt

Napisz, zadzwoń lub wpadnij na kawę

E-mail

kontakt@softwarecs7.pl

Telefon

+48 884 977 688

Adres

Alchemia AURUM - 5 piętro
al. Grunwaldzka 411
80-309 Gdańsk

© Copyright CS7